Dzień Dziecka

Dzień Dziecka upłynął na zabawach  w szkole i w plenerze. Były emocje sportowe, plac zabaw, bańki, malowanie na stretchu oraz gry i konkursy. Wszystko to w radosnym nastroju i z uśmiechem na twarzy.

W Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej młodzi sportowcy zmierzyli się podczas XXIII Biegu Jednorożca o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy. To bieg sztafetowy, który odbywał się w tym roku na dystansie 450 m.  W zawodach wzięło udział 7 szkół z Gminy Zgierz. Każda sztafeta składała się z 5 zawodniczek i 5 zawodników. Bieg był bardzo wyrównany i jego losy ważyły się do ostatniej zmiany!
Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce. Gratulujemy!

Dziękujemy zawodniczkom, zawodnikom i rodzicom za zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowania do biegu.
Oto skład naszej brązowej sztafety:Wiktoria Klimczak, Krzysztof Jabłoński, Olga Grabowska, Jakub Wolanowski, Natalia Modlińska, Igor Kominiak, Martyna Doroz, Daniel Piechota, Natalia Petrusowska, Bartek Szafarz, Oliwka Jarmusz, Krystian Piechota, Krzysztof Kuriata, Katarzyna Pietrzak, Patryk Konczarek

Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 1-3 pod opieką wychowawców uczestniczyły w grach i zajęciach sportowych na placu zabaw i boisku szkolnym. Uczniowie z  klasy 4 i 5 korzystając z zaproszenia Pani Wójt udali się do Dzierżąznej i tam świętowali Dzień Dziecka. Najstarsi, czyli uczniowie klas 6, 7 i 8 pozostali na terenie szkoły i świetnie się bawili podczas gry terenowej pod hasłem SEGREGUJ zorganizowanej przez wychowawców klas. Pogoda dopisała, humory również. Radość uczniów była jeszcze większa, kiedy Pan Dyrektor wręczył wszystkim upominki ufundowane przez Panią Wójt Gminy Zgierz Wioletę Głowacką z okazji tego pięknego święta. Dziękujemy.