Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2019/2020

XI MEMORIAŁ WŁADYSŁAWA LISIECKIEGO

21 września 2019r. odbył się XI Memoriał im. Władysława Lisieckiego pod honorowym patronatem Prezesa Towarzystwa Olimpijczyków Polskich Mieczysława Nowickiego i Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego. Miejscem rywalizacji był teren Parku Miejskiego im. Tadeusza Kościuszki w Zgierzu. Rywalizacja odbywała się w siedmiu kategoriach wiekowych: od rocznika 2013 i młodsi do rocznika 2000 i starsi. Już od początku impreza ta skupia dzieci z miasta i gminy Zgierz. Wszyscy uczestnicy dzielnie pokonywali wyznaczoną trasę. Impreza miała charakter otwarty. Każdy mógł wziąć w nim udział. Każda szkoła mogła wystawić dowolną liczbę uczestników. Celem imprezy było promowanie ruchu na świeżym powietrzu oraz integracja lokalnej społeczności. Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy, słodką bułkę oraz wodę oraz pamiątkowy medal.

W tym roku naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów.

Najlepiej zaprezentowali się Zuzia Kosiewicz z oddziału przedszkolnego oraz Igor Kominiak z klasy V zajmując w swoich biegach drugie miejsca. Również bardzo dobre miejsce zajął Bartek Szafarz z klasy VII zajmując miejsce czwarte. Na uwagę zasługują także miejsce piąte Nikoli Kurzawy z klasy V jak również miejsca w pierwszej dziesiątce Patryka Konczaka, Norberta Marosika z klasy VII, Natalii Modlińskiej z klasy V oraz Janka Pożuczka z klasy II. W zawodach wzięli udział także Wiktoria Klimczak oraz Jakub Marańda z klasy III, Malwina Jabłońska z klasy IV, Natalia Klimczak z klasy VI.

Składam wszystkim naszym uczniom biorącym udział w tych zawodach serdeczne podziewania. Dziękuję za Waszą postawę, zaangażowanie i sportową walkę.

Dziękuję również rodzicom, dziadkom, babciom i ciociom za przywiezienie dzieci na zawody i za pomoc w opiece podczas rozgrywanych biegów.