Mistrzostwa Gminy Zgierz piłki ręcznej

W dniu 05.11.2019r. w Szkole Podstawowej w Szczawinie odbył się turniej w mini piłkę ręczną o Mistrzostwo Gminy Zgierz rocznika 2007 i młodsi. Młodzież rywalizowała w kategorii dziewcząt i chłopców. Do turnieju w kategorii chłopców zgłosiło pięć szkół: Szkoła Podstawowa w Giecznie, Szkoła Podstawowa w Słowiku, Szkoła Podstawowa w Szczawinie, Szkoła Podstawowa w Białej oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grotnikach. Nasi chłopcy po trzymających w napięciu i wyrównanych meczach zajęli wysokie drugie miejsce minimalnie przegrywając mecz o pierwsze miejsce ze Szkołą ze Szczawina 3:2.

Do turnieju dziewcząt zgłosiły się cztery szkoły: Szkoła Podstawowa w Szczawinie, Szkoła Podstawowa w Giecznie, Szkoła Podstawowa w Słowiku oraz Szkoła Podstawowa w Białej. Dziewczęta nasze zajęły czwarte miejsce ambitnie grając w każdym meczu.

Każdy mecz naszych drużyn bardzo emocjonujący, walczyliśmy o każdą bramkę i przechwycenie piłki.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową postawę i grę na wysokim poziomie.

Graliśmy w następujących składach:

Chłopcy:

Konrad Wyszyński, Igor Makuch, Szymon Olczak, Daniel Piechota, Norbert Marosik, Igor Kominiak, Lech Danych, Paweł Danych, Dawid Kuriata.

Dziewczęta:

Kamila Zgierska, Maja Marszałek, Nikola Kurzawa, Karolina Kurzawa, Natalia Juźwicka, Martyna Doroz, Kateryna Bazyliak, Maria Zawisza, Oliwia Jarmusz, Natalia Klimczak.