I Sołecki Turniej Tenisa Stołowego

Podczas ferii w  dniu 21 stycznia 2020r. w naszej szkole odbył się I Sołecki Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez Sołectwo Biała oraz Szkołę Podstawową im. Jana Kasińskiego w Białej.  Do zawodów zgłosiło się 11 chłopców oraz  6 dziewcząt. Turniej rozegrano systemem grupowym w dwóch kategoriach: młodsza do VI klasy oraz starsza klasy VII – VIII. Rywalizowano do dwóch wygranych setów.

Wyniki rywalizacji były następujące:

Grupa młodsza dziewcząt:

1. Oliwia Jarmusz

2. Natalia Modlińska

3. Maja Marszałek

4. Emilia Głowacka

Grupa starsza dziewcząt:

1. Natalia Petrusowska

2. Karolina Danych

Grupa młodsza chłopców:

1. Daniel Piechota

2. Igor Makuch

3. Filip Kot

4. Hubert Klimek

5. Lech Danych

6. Krystian Piechota

Grupa starsza chłopców:

1. Miłosz Ślawski

2. Janusz  Truszkiewicz

Ponadto w turnieju udział wzięli: Paweł Danych, Kacper Kociszewski, Dawid

Kuriata.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale natomiast  najlepsza trójka w każdej kategorii wiekowej otrzymała dyplom  a zwycięzcy dodatkowo puchar ufundowany przez Sołectwo Biała.

Podczas turnieju dzieci miały zapewniony słodki poczęstunek w postaci domowych ciast, owoców, ciepłej herbaty oraz wody mineralnej. Słowa uznania  należą się też uczestniczce  turnieju Emilce Głowackiej, która przygotowała numerki do losowania, tabelki oraz dyplomy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za udział oraz rodzicom w kibicowaniu a p. dyrektorowi Sławomirowi Truszkiewiczowi za współpracę.

Sponsorami turnieju byli:

Pani Paulina Borkowska, która ufundowała słodki poczęstunek, pani Wioleta Głowacka, która ufundowała puchary i medale oraz Pan Rafał Marchwiany, fundator owoców. Bardzo dziękujemy sponsorom za zaangażowanie finansowe.

Do zobaczenia na następnym turnieju :)