Zabawa karnawałowa

31 stycznia w godz. 9.30- 12 w sali OSP odbył się bal karnawałowy dla klas 0-III, zorgnizowany przez p. Annę Wójcik, Magdalenę Turek oraz samorząd szkolny. Uczennice z klasy VII : Marcelina Gębicka, Anna Kaśkiewicz, Zuzanna Leduchowska oraz Martyna Olczak doskonale wcieliły się w role prowadzących zabawę. Uczniowie chętnie brali udział w konkursach i zabawach muzycznych, podczas których zdobywali drobne upominki i nagrody rzeczowe. Królem balu został Mikołaj Mikołajczyk z kl. II (stój pająka) natomiast królową - Zosia Goździk ( pani zima) z oddziału przedszkolnego. Wyróżnienia za kreatywne przebranie otrzymało rodzeństwo: Michalina i Maksymilian Jóźwiak (para rockowa). Wszystkim uczniom dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Zabawa dla klas straszych odbyła się również tego samego dnia w sali OSP w Białej. Zabawie towarzyszyły śpiew, taniec i doskonały humor uczestników.